SFP-155Mbit-SM-20KM optik SFP modul, SM — 20km gacha

SFP-155Mbit-SM-20KM optik SFP modul, SM — 20km gacha

0

Narxi : Sotuvchiga murojaat qiling

  • Sotuvchiga murojaat qiling

Sotuvchi: OOO «Integrity Solution»

Manzil: Amir Temur Shox ko'chasi Toshkent, O'zbekiston
Xaritada ko'rish

Телефон: ko'rish

Tartibi: ko'rish

Dushanba: 09:00 - 18:00
Seshanba: 09:00 - 18:00
Chorshanba: 09:00 - 18:00
Payshanba: 09:00 - 18:00
Juma: 09:00 - 18:00
OOO «Integrity Solution»

Магазин принимает оплату при помощи:

Payme Click Woywo Наличные

Информация о товаре

Bir martalik standart optik SFP uzatish moduli. Transmissiya tezligi 155 Mbit / s gacha, uzatish masofasi 20 km gacha. Ushbu mahsulot RX bilan birgalikda ishlatilishi kerak.

Технические характеристики

Texnik xususiyatlari SFP, LC ulagichi, SFF 8472 standartini qo'llang
Issiq almashtirish yordami
To'lqin uzunligi 1310nm va PIN-TIA
Bir martali optik tolali ma'lumotlarni uzatish masofasi 20 km gacha bo'lishi mumkin
Kirish va chiqish ma'lumotlari portlari standart (LVPECL)
Atrof muhitga elektromagnit shovqinlarning past darajasi
Lazer xavfsizligi standarti IEC-60825
RoHS me'yorlari
Spetsifikatsiyasi
Kuchlanish diapazoni DC 3.15V~3.45V
Iste'mol 1Vt
To'lqin uzunligi 1310nm
Radiatsion kuch -15~-3dBm
Qabul qiluvchilar sezuvchanligi -34 dBm
Optik tola turi yagona modul 9 / 125um, multi-modul 50 / 125um
Optik port LC
Ma'lumot uzatish oralig'i yagona modul 20km, ko'p modulli 2m
ESD 1a quvvat 3 darajali 1b signal 3 daraja Muddati: IEC61000-4-2
Ishlash harorati OC~70C
Saqlash harorati -40C~70C
Namlgi 0~95%
O'lchamlari 55.4х13.7х6.25 mm
MTBF >30000h
Og'riligi 17 g

Usul Qiymati Tavsif
Bo'lganda mijoz o'zi olib Bepul Amir Temur Shox ko'chasi Toshkent, O'zbekiston
Yetkazib berishni mavjud emas

Ko'rsatilmagan

Fikr-mulohaza yo'q

Shunga o'xshash mahsulotlar